Analiza Dolar Nowozelandzki Jen Japoński

Product Information

Sharing is caring!

Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów. Rynek czeka na decyzję RPP W oczekiwaniu na popołudniowy komunikat Rady Polityki Pieniężnej kurs euro utrzymuje się bez większych zmian w pobliżu tegorocznego minimum. Złoty traci Rozczarowujący komunikat RPP sprawił, że złoty osłabił się względem euro. Wydaje się, że możemy mieć do czynienia z formacją Gartleya. Odcinek AB przyłożony do punktu C wypada idealnie na 78,6% fibo mierzenia ruchu wzrostowego. Dodatkowo cena odbiła dwukrotnie od 127% różowej korekty.

  • Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu.
  • Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców.
  • Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską.
  • Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów.
  • Twój status zostanie zweryfikowany przez naszych moderatorów.
  • Wydaje się, że możemy mieć do czynienia z formacją Gartleya.

Fusion Media pragnie przypomnieć, że dane zawarte na tej stronie internetowej niekoniecznie są przekazywane w czasie rzeczywistym i mogą być nieprecyzyjne. Dane i ceny tu przedstawiane mogą pochodzić od animatorów rynku, a nie z rynku lub giełdy. Zabrania się wykorzystywania, przechowywania, reprodukowania, wyświetlania, modyfikowania, przesyłania lub rozpowszechniania danych zawartych na tej stronie internetowej bez wyraźnej uprzedniej pisemnej zgody Fusion Media lub dostawcy danych. Wszelkie prawa własności intelektualnej są zastrzeżone przez dostawców lub giełdę dostarczającą dane zawarte na tej stronie internetowej. Ani Fusion Media, ani osoby zaangażowane w Fusion Media, nie ponoszą odpowiedzialności za utratę środków i powstałą szkodę w rezultacie informacji i danych zawartych na niniejszej stronie internetowej, włączając w to notowania, wykresy i sygnały kup/sprzedaj. Należy być w pełni poinformowanym o ryzyku i kosztach związanych z obrotem na rynkach finansowych ponieważ jest to najbardziej możliwie ryzykowna forma inwestycji. EBC nie ruszył stóp i nadal będzie „drukował” pieniądze Na czerwcowym posiedzeniu Rady Prezesów nie zapadła decyzja o zmianie stóp procentowych i skali prowadzonych przez siebie programów skupu obligacji.

Rozpocznij Trading Z Czołowymi Brokerami Branży

Cena poszybowała w górę i utworzyła nam się dywergencja. Przewiduje spadki tylko trzeba poczekać na dobry moment wejścia. Pekao liczy, że KNF zgodzi się na wypłatę dywidendy za 2020 r. Cena przebije najwyższe minimum i kreuje się teraz korekta na zaznaczonej strefie szukamy wejścia na SELL do linii trendu. Na kontynuację trzeba poczekać aż cena przebije linię trendu i najwyższy dołek z większego interwału.

Angielska wersja tego zastrzeżenia jest wersją główną i obowiązuje zawsze, gdy istnieje rozbieżność między angielską wersją porozumienia i wersją polską. Po włączeniu opcji blokady, ani Ty ani %USER_NAME% nie będziecie mogli wiadomości finansowe zobaczyć swoich postów na Investing.com. Zapoznałem się z wytycznymi dotyczącymi komentarzy Investing.com i akceptuję przedstawione w nich zasady. Spam i/lub wiadomości promocyjne oraz linki w komentarzu będą usuwane.

Podsumowanie Techniczne

Aktualnie znajdujemy się w dziennej strefie podaży 76,80-77,30. Tak mocna wyprzedaż waluty nowozelandzkiej była spowodowana przez zawirowania w gospodarce chińskiej oraz na rynku akcyjnym. W najbliższą środę Bank Rezerwy Nowej Zelandii opublikuje swoją decyzję w sprawie stóp procentowych. Konsensus rynkowy, że stopy procentowe nie zostaną obniżone. Jednakże Nowa nzd jpy Zelandia znajduje się pod presją niskiej inflacji oraz złej kondycji gospodarki chińskiej. Fusion Media może otrzymywać od reklamodawców, którzy pojawiają się na stronie internetowej, wynagrodzenie uzależnione od reakcji użytkowników na reklamy lub reklamodawców. Aktualnie nie możesz umieszczać komentarzy, ponieważ dostaliśmy zgłoszenie o naruszeniu regulaminu.

nzd jpy

Obrót instrumentami finansowymi i/lub kryptowalutami wiąże się z wysokim ryzykiem, w tym ryzykiem częściowej lub całkowitej utraty zainwestowanej kwoty i może nie być odpowiedni dla wszystkich inwestorów. Ceny kryptowalut są niezwykle zmienne i mogą pozostawać pod inwestowanie wpływem czynników zewnętrznych, takich jak zdarzenia finansowe, polityczne lub związane z obowiązującymi przepisami. Zaznaczamy, że musi on zostać zatwierdzony przez naszych moderatorów. Para walutowa NZD/JPY po raz kolejny wylądowała na wieloletnich minimach.

Autor: Krzysztof Wiwatowski